Drzewa i gałęzie po wycince

Akt18-Zdjęcie

Przedstawiamy Państwu ofertę Zakładu Gospodarki Komunalnej w Parzęczewie w zakresie porządkowania terenu po wycince drzew, zadrzewień i zakrzaczeń.. Zakres usług którymi chcemy Państwa zainteresować w celu nawiązania ewentualnej współpracy dotyczy następujących obszarów:

Usługi w zakresie zrębkowania materiału drzewnego pochodzącego z wycinek

Zakład dysponuje rębakiem przewoźnym, przystosowanym do rozdrabniania materiału drzewnego. Dysponujemy dwoma ciągnikami oraz dwoma przyczepami przystosowanymi do transportu zrębek. ( https://www.zgkparzeczew.pl/sprzet/ ). Ponadto posiadamy doświadczonych operatorów tego sprzętu. W tym zakresie proponujemy usługę polegającą na rozdrobnieniu, odbiorze i uporządkowaniu terenu po wycinkach.

Usługi w zakresie przyjęcia materiału drzewnego pochodzącego z wycinek

Zakład dysponuje placem składowym na który jesteśmy w stanie przyjąć materiał pochodzący z wycinki. Materiał może być dowieziony sprzętem własnym klienta lub z wykorzystaniem taboru transportowego będącego w dyspozycji Zakładu. Dysponujemy dwoma ciągnikami oraz dwoma przyczepami przystosowanymi do transportu gałęzi i zrębek.

Ponadto oferujemy:

Usługi w zakresie wycinania poboczy dróg lub innych terenów

Zakład posiada nowoczesny ciągnik wraz z kosiarką bijakową. Sprzęt obsługuje doświadczony i sprawny operator.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Szczegóły techniczne i finansowe proponujemy uzgodnić po sprecyzowaniu Państwa oczekiwań. Osoba do kontaktu w tej sprawie ? Kierownik Utrzymania Ruchu ? Jan Bukowski ? telefon 607-824-754

Zachęcamy do kontaktu i współpracy.